LibreOffice 2023 konferansı başladı

LibreOffice 2023 konferansı, 20 Eylül Çarşamba gününden itibaren PRECIS binasında Universitatea Națională de Știință ve Tehnologie Politehnica București, Facultatea de Automaă și Calculatoare (Ulusal Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Bükreş Politeknik Üniversitesi, Otomasyon ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi) ev sahipliğinde başladı. The Document Foundation (TDF), tarafından organize edilen etkinlik, Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenleniyor. 23 Eylül Cumartesi gününe kadar devam edecek etkinlik, Cumartesi günü öğle yemeğine (program) kadar konuşmalar ve çalıştaylarla devam edecek. Bunun yanı sıra LibreOffice’in geliştirilmesine odaklanan teknik bir çalıştay da yapılacak. Konferansın sponsorluğunu Collabora Office ve Allotropia, dvloper.io ve 1&1 üstleniyor; The Document Foundation’ın önemli katkısı ve IT Genetics’in teknik desteği de bulunuyor. Etkinlik, 1&1 tarafından desteklenen yerel bir gönüllü ekibi tarafından düzenlendi ve yerel STK’lar Rosedu ve Tech Lounge’un yardımıyla The Document Foundation ekibi tarafından desteklendi. 


 

LibreOffice 2023 konferansı konusu, blog.documentfoundation.org üzerinden Italo Vignoli tarafından duyuruldu. Vignoli’nin duyurusunu inceleyebilirsiniz. LibreOffice 2023 konferansı hakkında bilgi edinmek için buradan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.